Zapytaj o Ofertę

Zapytaj o Ofertę

"Partnerstwo, precyzja i rozwój: Kluczowe filary naszego sukcesu"

W dzisiejszym dynamicznym i konkurencyjnym środowisku biznesowym wyznaczamy sobie ambitne cele. Nasza myśl przewodnia opiera się na trzech kluczowych filarach, które stanowią podstawę naszego sukcesu.

CEO & Founder EBOR Good Solution

Nasze Kompetencje

Posiadamy doświadczenie w pomaganiu firmom na różnym etapie działalności o różnej złożoności struktury firmy. Poniżej przedstawiamy nasze kompetencje w zależności od formy działalności:
Założenie Firmy (JDG, Spółki)100%
StartUp80%
JDG (Jednoosobowa Działalność Gospodarcza)99%
Spółki (z o.o., S.A., S.K. S.C., inne)99%
Rozliczenia Podatkowe100%
Pomoc Przy Kończeniu Działalności100%

Oferujemy najwyższe standardy

Nasza firma obsługuje klientów o różnych formach prawnych i z różnym profilu działalności gospodarczej, co pozwoliło nam opracować własne metody współpracy. Gwarantujemy naszym klientom całkowitą poufność informacji oraz terminową obsługę.

Powierzenie nam prowadzenia rachunkowości i zarządzania finansowego firmy umożliwia naszym klientom skoncentrowanie się na prowadzeniu własnego biznesu. Zaoszczędzony czas można przeznaczyć na działania takie jak reklama i marketing firmy w intrenecie.

Wypełnij formularz, opisz swoją firmę i w czym możemy pomóc. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w ciągu max. 24h roboczych i omówicie możliwości współpracy lub/i spotkanie.

Skontaktuj się z nami!

    Szukasz wsparcia w biznesie?

    Pomożemy Tobie i Twojej firmie! Zadzwoń teraz : +48 604 059 991

    biuro[at]ebor.pl
    ·  Pon – Pt 07:30-15:30