EBOR Good Solution

Historia Naszej Firmy
Biuro Rachunkowe EBOR Good Solution

O NAS

EBOR Good Solution Sp. z o.o. powstało w celu spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Naszą firmę założyli doświadczeni specjaliści z branży usług księgowych i doradczych, którzy działają na rynku od wielu lat. W miarę rozwoju naszej działalności i zdobywania coraz większej liczby klientów, postanowiliśmy utworzyć spółkę, co dało nam możliwość dalszego rozwoju. 

Jesteśmy dumni z naszej rodzinnej atmosfery, która buduje zaufanie i wysoki poziom naszych kwalifikacji.

CEO, Anna Borkowska-Kołodziej

Decyzję o założeniu firmy podjęliśmy w oparciu o obserwację rynku, który wskazywał na duże zapotrzebowanie na profesjonalne usługi w dziedzinie księgowości i doradztwa. Niestety, na naszym rynku istnieje wiele usługodawców bez odpowiedniego doświadczenia i kwalifikacji. Dlatego zdajemy sobie sprawę, że zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci, wiąże się z dużą odpowiedzialnością, za którą jesteśmy wdzięczni.

Przez wiele lat rynek, w którym działamy, stał się bardzo konkurencyjny, a usługi w naszej branży muszą cechować się wysoką jakością, aby dorównać zagranicznej konkurencji. Jednak dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi, rzetelności i wszechstronności, utrzymujemy naszą pozycję na rynku i rozwijamy się.

Nasza firma obsługuje klientów o różnych formach prawnych i o różnym profilu działalności gospodarczej, co pozwoliło nam opracować własne metody współpracy. Gwarantujemy naszym klientom całkowitą poufność informacji oraz terminową obsługę. Nasze cele są jasno określone i stale dążymy do ich realizacji, m.in.:

Profesjonalizm

świadczenie usług rachunkowych na najwyższym poziomie zarówno dla polskich, jak i zagranicznych podmiotów gospodarczych.

Długoterminowa współpraca

nawiązanie ścisłej współpracy z klientem, która umożliwia praktyczne rozwiązywanie problemów przedsiębiorstwa.

Zadowolenie klienta

wspieranie klienta w zarządzaniu finansami firmy i regularne informowanie go o kondycji finansowej jego przedsiębiorstwa.

Szeroki zakres usług

zapewnienie kompleksowej obsługi księgowej i doradczej.

Możliwość realizowania kompleksowych usług zawdzięczamy m.in następującym czynnikom:

Kwalifikacje

Nasz zespół zarządzający posiada wysokie kwalifikacje oraz szerokie doświadczenie w dziedzinie rachunkowości, finansów, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Wykształcenie

Nasza wykształcona kadra pracowników posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie księgowości.

Rozwój

Nasz zespół stale dąży do rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.

Rozwiązywanie Problemów

Nasze działania skupiają się na rozwiązywaniu problemów poprzez ścisłą współpracę między klientem a jego księgowym.

Misja

Naszą misją jest wspieranie klientów w osiąganiu sukcesu. Kierujemy się dewizą "Rzetelna i profesjonalna informacja to zadowolony klient"

Rzetelna i profesjonalna informacja to zadowolony klient

CEO, Anna Borkowska-Kołodziej

Powierzenie nam prowadzenia rachunkowości i zarządzania finansowego firmy umożliwia naszym klientom skoncentrowanie się na prowadzeniu własnego biznesu. Zaoszczędzony czas można przeznaczyć na działania takie jak reklama i marketing firmy w internecie.

Ponadto współpracujemy z zaprzyjaźnionymi kancelariami prawnymi, biegłymi rewidentami i kancelariami doradczymi.

  CEO & Założyciel EBOR Good Solution

Szukasza wsparcia?

Pozwól pomóc sobie i firmie! Zadzwoń : +48 604 059 991

biuro@ebor.pl
·   Pon – Pt 07:30-15:30

Skontaktuj się z nami!